“Цілуємо, любимо”: Мер Марганця “пред’явив” нардепа Трухіна

У Марганці кілька тижнів тому проходили акції протесту. Люди вийшли під виконком, вимагаючи, щоб обраний ними народний депутат Олександр Трухін склав мандат. Причина – відсутність якої-небудь роботи для міста. Такі заяви озвучували протестувальники, повідомляє Nikopolnews.

Люди стверджують, що навіть не бачили свого депутата після виборів, а його прийомна не функціонує.

І ось, 26 лютого, в мережі з’явилося відео, в якому міський голова Марганця Геннадій Боровик «пред’явив» нардепа Олександра Трухіна. Запис виклала в паблику Марганецький очевидець місцева активістка Юлія Бонд з таким коментарем:

А деякі жителі говорили активістам – “все марно, даремно”, “це безнадійно”, “це нічого не дасть”… Вимагали Трухіна піти у відставку? Ось і з’явився наш казковий персонаж, якого не бачили в Марганці півтора року. Не зупиняємося.

У відео мер Геннадій Боровик каже, що нардеп нікуди не зник і піклується про Марганець.

«Ми зустрілися з нашим депутатом Олександром Миколайовичем Трухіным. Попрацювали з ним. Працювали біля години. Було важко. Але плідно», – заявив міський голова. І пообіцяв ремонт вулиці Київської в цьому році.

У свою чергу, Олександр Трухін сказав, звернувшись до городян:

“У вас є мер, задавайте питання меру, а він поставить їх мені. Гроші є. Все в надійних руках. А у вас є дорога. Любимо, цілуємо, спасибі”.

На своїй сторінці у Фейсбуці, де з самого спочатку було опубліковано дане відео, нардеп написав:

Сьогодні зустрівся з мером Марганцю Геннадієм Боровиком. Разом обговорили найбільш важливі питання для міста та намітили робочі плани на поточний рік.
У минулому році з моєї ініціативи Марганецька центральна міська лікарня отримала кошти на придбання медичного обладнання: портативного пересувного рентген-апарату і моніторів пацієнта.
В цьому році за мого сприяння кошти будуть спрямовані на проведення капітального ремонту дороги по вулиці Київська міста Марганець (від перехрестя вул. Лермонтова до будинку №165 вул. Київська).
На даному відрізку дороги капітальний ремонт не проводився ще з радянських часів. Ця дорога є однією з центральних вулиць і, за словами мера Марганця, найбільш аварійної в місті, тому потребує першочергового ремонту.
Коли є розуміння і взаємодію між центральною владою і місцевим самоврядуванням – тоді і маємо позитивний результат!

Нагадаємо, за Олександра Трухіна від партії «Слуга народу» на виборах до Верховної Ради проголосували 57% виборців 40 округу, куди входить Марганець.

В Марганце закрывают амбулаторию: 6000 человек остаются без финансирования НСЗУ (видео)

To Top