Що отримає Покров після глобальної реконструкції приймального відділення (фото, відео)

У приймальному відділенні центральної міської лікарні Покрова триває глобальна реконструкція. Після завершення робіт лікарі зможуть рятувати більше хворих, а також вперше робитимуть операції пацієнтам з мозковими інсультами. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Nikopolnews.

«Оновлюємо 13 приймальних відділень по всій області. Там буде сучасне обладнання. Пацієнтам допомагатимуть в комфортних умовах», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Відділення у Покрові матиме потужний діагностичний блок, оглядові, маніпуляційні, операційну. Встановлять цифровий рентген, комп’ютерний томограф, ендоскопічну техніку. Буде й кабінет УЗД, палати інтенсивної терапії.

Лікарі зможуть рятувати хворих з мозковими інсультами. Їх не потрібно буде везти у Нікополь, розповів гендиректор центральної міськлікарні Покрова Анатолій Шкіль.

«Команда ух, працюють за двух!». Видно, що об’єкт роблять з душею. Вперше за чотири десятиліття лікарня матиме таке гарне відділення екстреної меддопомоги», – поділився Анатолій Шкіль.

Для заїзду машин «швидкої» будують критий бокс з автоматичними воротами.

«Хороша ідея реконструювати приймальні відділення. Для нашого міста це особливо актуально. Хочеться якісного обслуговування та лікування», – сказав мешканець Покрова Віктор Гебало.

Реконструкцію розділили на дві черги, щоб не зупиняти прийом пацієнтів. Зараз на фініші оновлення центрального входу та лівого крила. Інше працює в звичному режимі. Запустять першу чергу, перейдуть до наступної. Працюють в дві-три зміни.

«Підготували приміщення під двотонний комп’ютерний томограф. Кімната – з рентген захистом для безпеки медпрацівників. Використовували спеціальний барітовий гіпс та шпаклівку», – розповів представник генпідрядника Владислав Лакіза.

За добу через приймальне відділення міської лікарні Покрова проходить до 50 людей. Після завершення робіт там зможуть приймати вдвічі більше пацієнтів.

Реконструкція приймальних відділень – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Після реконструкції пацієнтам зможуть надавати допомогу у більш комфортних умовах.

У будівлі підсилили стіни, проклали нові комунікації.

В Марганце закрывают амбулаторию: 6000 человек остаются без финансирования НСЗУ (видео)

To Top