Як виглядає всередині і працює новий садочок у Покрові (фото)

Нещодавно в Покрові відкрив свої двері для малечі побудований силами області з нуля садочок на Руднику. Поки що він не заповнений навіть на половину, але тут сподіваються, що з початком навчального року кількість вихованців суттєво збільшиться.

Нагадаємо, заклад зможе набрати 115 дітей. Це повністю задовольнить потреби даного району міста. Раніше тут був лише один дитячий садок.

Як працює новий дошкільний заклад, показали у Дніпропетровській обласній державній адміністрації, представники якої побували тут.

 «Новий садочок у Покрові повністю знімає питання черговості в місті, – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. – Треба, щоб таких дитсадків у регіоні було якомога більше. Будуватимемо далі».

Будівля дитсадка – із яскравим модерновим фасадом, великими вікнами «у підлогу». Молода вихователька Анна Дерев’янко радіє за вихованців. Каже, дітям буде зручно й цікаво спостерігати за навколишнім світом навіть у негоду.

«Це моє перше місце роботи. Мріяла потрапити сюди, до садочка нового покоління. Тут все добре продумано для розвитку малечі», – поділилася Анна Дерев’янко.

Садок – на 115 дітей. Для малюків – затишні спальні, яскраві ігрові з безліччю іграшок. Є і велика зала – для музичних та спортивних занять.

На великому подвір’ї – все для розваг. Каруселі та гойдалки. Альтанки з тіньовими навісами. У кожної групи – власний майданчик.

Окрема локація – спортивна. Для естафет, ігор у футбол та баскетбол. А ще – куточок для вивчення правил дорожнього руху, зі знаками та розміткою.

«Діти дуже полюбляють активні ігри та розваги на подвір’ї. Там безпечно. Покриття – нетравматичне. Гойдалки – на достатній відстані одна від одної. Працювати у такому красивому садочку – саме задоволення»,– поділилася вихователька Вікторія Дзеркаль.

Нині у садочку – майже 50 вихованців. Уже створили три групи. Набір триває. Директорка Лілія Демченко каже, з вересня запрацюють на повну.

«Дуже вдячні людям, які збудували цей садок. Малеча у захваті. З першого дня у доньки палають очі, – розповіла місцева мешканка Марина Павлікова. – Мені також тут подобається. Якщо було б можливо, сама повернулася б у дитинство і пішла сюди».

Будівля закладу зручна і для дітей з інвалідністю. Є пандуси, ліфт. Входи до кімнат – без порогів.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Як виглядає всередині модернізована електричка Нікополь-Запоріжжя (фото)

Нікополь отримав 22 новенькі «швидкі»: як вони виглядають всередині (фото)

Вперше за 30 років: сьогодні у Покрові почав роботу новий дитячий садок (фото)

To Top