5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

464
464

Мешканцям Червоногригорівки 12 травня видадуть гуманітарну допомогу: як отримати

Мешканцям Червоногригорівки 12 травня видадуть гуманітарну допомогу. Повідомляє Nikopolnews з посиланням на офіційний телеграм-канал громади.

«Шановні жителі смт Червоногригорівка, у п’ятницю 12.05.2023 з 10:00 до 12:00 буде видаватись гуманітарна допомога в Червоногригорівському ліцеї жителям, майно яких було пошкоджено в результаті ворожих обстрілів для тих осіб які отримали таку допомогу по спеціальному талону 13.04.2023 року (на зворотній стороні талону у Вас написана дата отримання), а також жителі, які ще не отримували таку допомогу за спеціальним графічним талоном-кодом, також приходять мешканці які пропустили свою чергу», йдеться в повідомленні.

Мешканцям Червоногригорівки 12 травня видадуть гуманітарну допомогу: як отримати

Мешканцям Червоногригорівки

Для отримання потрібні будуть наступні документи:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний номер;
  • Спеціальний талон-код який Ви отримали минулого разу, та акт про пошкодження.
  • Але якщо факт зафіксовано, а акт пошкодження ще не готовий, то також приходьте і вкажете про це при отриманні.

Важливо! За вимогою організації яка надає цю гуманітарну допомогу, буде видаватись спеціальний паперовий талон з графічним кодом, за яким ви будете отримувати наступну таку гуманітарну допомогу не раніше чим через 28 днів. Цей талон треба буде зберігати.

Ткож за вимогою організації Ви можете отримувати допомогу тільки за однією категорією. Тобто якщо Ви отримали від цієї організації як постраждалий від арт обстрілів, ВПО або багатодітна родина, ЧАЕС, родини військовослужбовців, родини загиблих військовослужбовців, особи з інвалідністю, УБД, батьки які виховують дітей з інвалідністю то Вам відмовлять.

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×