Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
1433
1433

Рятував інших, а тепер його родина потребує допомоги: на Нікопольщині згорів будинок у волонтера і воїна

на Нікопольщині

Сьогодні на Нікопольщині згорів будинок у волонтера і воїна Антона Борисовича. У ПЦУ оголосили збір коштів на його відновлення.

Про це повідомив благочинний церков ПЦУ Нікополя та району, архімандрит Меркурій Скороход, передає Nikopolnews.

«У нашого воїна та волонтера сьогодні згорів будинок в Нікопольському районі. Він завжди підтримував і віддавав всього себе в справах жертовності і милосердя, Антон Борисович постійно рятував інших, а тепер його сімʼя потребує нашої допомоги», йдеться у повідомленні.

На Нікопольщині згорів будинок у волонтера і воїна

Духовенство ПЦУ оголосило збір коштів для відновлення житла, аби родина змогла повернутися до нормального життя.

«Кожен з нас зараз має шанс показати свою підтримку людині, яка завжди була готова допомогти. Будь ласка, долучайтеся до збору. Кожна гривня важлива», говорить Меркурій Скороход.

Реквізити:

Номер картки банку Аваль:

  • 4149510093229898

 

Ще новини Нікопольщини: Допомагає від початку вторгнення і написав 4 книги: про волонтера з Нікополя розповіли у ДніпроОВА (фото)

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу