Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2986
2986

«Не заважайте фахівцям відновлювати водопостачання!» – мер Покрова звернувся до мешканців

«Не заважайте фахівцям відновлювати водопостачання!» - мер Покрова звернувся до мешканців

Мер Покрова звернувся до мешканців 2 липня. Олександр Шаповал просить жителів не заважати фахівцям відновлювати водопостачання, передає Nikopolnews.

Олександр Шаповал повідомив, що найближчим часом планується поступове відновлення централізованого водопостачання та водовідведення у Покрові.

За його словами, для того, щоб відновити водопостачання, протягом певного часу необхідно провести ряд заходів. Протягом тижня вода буде подаватися з підвищеною дозою хлору.

Прохання до всіх: не заважати спеціалістам. Не набирайте воду про запас, не використовуйте для поливу городів! Це зашкодить відновленню водопостачання, створить проблемну ситуацію! Ми працюємо саме над тим, щоб водопостачання було постійним. Ставтеся з повагою до роботи фахівців! Ще раз наголошую: не заважайте їхній роботі! Слідкуйте та довіряйте лише офіційній інформації,написав міський голова на своїй сторінці у Фейсбуці

Мер Покрова звернувся до мешканців 2 липня

мер Покрова звернувся до мешканців

Ще новини Нікопольщини: «За водою ми ходимо всі: я і два сини» – переселенка з Нікополя у Покрові розповіла, як виживає без водопостачання

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×