Мешканець Марганця скоїв 22 крадіжки і отримав 4 роки

2 червня 2021 року Марганецьким міським судом за участю прокурора Нікопольської окружної прокуратури, визнано винним уродженця м. Марганець у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст.185, ч. 3 ст. 185  КК України (крадіжка вчинена повторно, крадіжка вчинена з проникненням у приміщення). Про це Nikopolnews повідомили у Нікопольській окружній прокуратурі.

Зазначається, що раніше неодноразово судимий громадянин, у тому числі за скоєння  аналогічних злочинів та розбою, на шлях виправлення не став та знову вчинив низку крадіжок.

За даними слідства,  в період з жовтня по січень 2021 року  обвинувачений вчинив 22 крадіжки шляхом проникнення до квартир місцевих жителів. До квартир крадій проникав різними способами: підбором ключів, взлому, заходив до незачинених квартир у яких раніше вчиняв крадіжки. Загальний перелік викрадених речей дуже великий: пральні машини, морозильна камера, кухонний комбайн, газові колонки, котли, телевізори, комп’ютери, двері, килими, різні меблі, грошові кошти, гантелі, пилосос,  навіть військова форма та інше.

Прокурор підтримав обвинувачення в суді та вимагав для обвинуваченого реальної міри покарання.

З урахуванням не відбутого раніше покарання, суд призначив марганчанину покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Фото ілюстративне – з відкритих джерел

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Мешканця Нікополя судитимуть за розбій в кафе і три крадіжки

To Top