Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
593
593

14 і 15 червня мешканці Червоногригорівської громади зможуть подати заявки на грошову допомогу

14 і 15 червня мешканці Червоногригорівської громади зможуть подати заявки на грошову допомогу

14 і 15 червня мешканці Червоногригорівської громади зможуть подати заявки на грошову допомогу, повідомляє офіційний телеграм-канал громади, передає Nikopolnews.

14 та 15 червня 2023  в с. Дмитрівка Червоногригорівської ТГ за адресою: вул.Центральна, 94 В (Будинок Культури) буде працювати мобільний пункт реєстрації на грошову допомогу від  УВКБ ООН,  яку впроваджує  БФ «Право на захист» для мешканців смт. Червоногригорівка, с. Придніпровське, с-ща Кам’янське, с. Дмитрівка, с. Борисівка, с. Привільне з 10:00 до 17:00.

Хто може подати заявку на отримання грошової допомоги

Подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН можуть родини, що:

не отримували раніше допомогу від міжнародних організацій, мають дохід, менший за 5400 грн на члена родини та належать до таких категорій:

 • 1️. переселенці, які перемістилися після 24.02.22 до Дніпропетровської області;
 • 2️. особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій;
 • 3️. люди, які виїздили за кордон чи до іншої області після 24 лютого 2022 р. через воєнні дії та повернулись до своїх місць постійного проживання.

До того ж мають хоча б один із критеріїв вразливості (для усіх вищезазначених категорій):

 1. Родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
 2. Родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
 3. Родини з однією або кількома особами з особливими потребами, а саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання.
 4. Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Які документи потрібні

До пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів, за присутності членів родини (в разі неможливості присутності всіх, інші члени родини повинні бути на телефонному зв’язку).

Інформація, яку необхідно буде надати:

 • паспорт ( ID-картка + додаток Ф.13);
 • номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);
 • податковий номер (необхідний для виплати допомоги);
 • свідоцтво про народження дітей (за наявності);
 • номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “єПідтримка” не підходять.
 • будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки ВПО,медичні довідки, довідки МСЕК, пенсійні посвідчення, витяги, акти про пошкоджене майно, тощо)

Для мешканців, які не можуть доїхати самостійно, буде надано безкоштовний автобус, який буде відправлятись 14 та 15 червня від селищної ради в  смт. Червоногригорівка о 9:30. На автобус проводиться попередній запис за  телефоном: 0996580601 (пн-сер з 8:00 до 15:00) відділ соціального захисту населення, кількість місць – 35.

Ще новини Нікопольщини: Отримати грошову допомогу у Нікополі: продовжується прийом заявок

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×