Допомога українцям
76
76

Мешканців Марганця попередили про перебої з водою через регулярне знеструмлення насосних станцій на магістральному водогоні

Мешканців Марганця попередили про перебої з водою через регулярне знеструмлення насосних станцій на магістральному водогоні

Мешканців Марганця попередили про перебої з водою. Людей просять поставитися з розумінням до ситуації і мати тридений необхідний запас води.

Про це Nikopolnews інформує з посиланням на КП «Марганецьводоканал» ММР».

Мешканців Марганця попередили про перебої з водою

У зв’язку з регулярними знеструмленнями насосних станцій на магістральному водогоні «Хортиця (ДВС2) – Томаківка – Марганець – Нікополь – Покров», подача води на насосно-фільтрувальну станцію здійснюється з перебоями, у зв’язку з цим подача води на місто буде здійснюватися з пониженим тиском.

Просимо мешканців поставитися з розумінням та заздалегідь зробити триденний необхідний запас води. Подальшу інформацію про стан водопостачання на місто буде опубліковано на офіційному сайті підприємства. Приносимо вибачення за тимчасові незручності, – йдеться у повідомленні

Раніше ми повідомляли: Попередили про відключення води у Марганці 25 червня: список адрес

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо