Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
6055
6055

На Нікопольщині юрба мешканців бігала по селищу в пошуках гуманітарки, а то був чийсь злий жарт

На Нікопольщині юрба мешканців бігала по селищу в пошуках гуманітарки, а то був чийсь злий жарт

Прикру історію розповіли у Червоногригорівці, що на Нікопольщині. Тут юрба мешканців півдня бігала по селищу в пошуках гуманітарки і не знайшла її. Бо це був чийсь злий жарт. Людей хтось увів в оману.

Не було б так прикро, якби не було очевидно, – пише офіційний Телеграм-канал громади, передає Nikopolnews.

І розповідає таку історію.

“Хтось комусь сказав не офіційно по секрету, що сьогодні в смт Червоногригорівка буде видаватись якась гуманітарна допомога, якоюсь організацією. Звісно, люди швиденько підхопили цю тему і під “грифом секретно” рознесли майже по всьому селищу.

Біля ліцею зібралась юрба людей, які чекали на обіцяну гуманітарну допомогу від благодійників. Зібралось чимало місцевих жителів. Але, прочекавши певний проміжок часу, благодійників так і не побачили.

Тоді хтось швидко зметикував і вирішив підказати, що бачив щойно цих благодійників в іншому боці селища. Юрба загула і піднявши куряву перемістилась в інший бік селища, продовжуючи чекати там.

Благодійники не з’явились і там, тому вірним рішення було одне: «Розходимся!». І щоб вже точно поставити крапку хтось з юрби вигукнув: «Так їх сюди не пустила селищна рада!»”

Місцевий журналіст Олександр Коваль роз’яснює ситуацію:

“Тепер розберемо по пунктам цю хвилинку гумору. По перше і основне: інформація про всю гуманітарну допомогу яка видається, попередньо висвітлюється на офіційних сторінках Червоногригорівської територіальної громади. Гуманітарну допомогу, яку надають благодійні, в тому числі і релігійні, організації роздають у встановлених пунктах видачі, які всі вже повинні були вивчити.

І останнє: Червоногригорівська селищна рада постійно залучає волонтерів, фонди, неприбуткові організації і місії, щоб жителі могли отримати все і ще щось на додачу. Тому просимо не пліткувати, не йти на поводу, щоб вас часом не ошукали. Це був якийсь злий жарт мабуть, але не можна бути такими довірливими. Читайте там, де слова підтверджені чимось, де гарантують, а не “бабка надвоє гадала”. Всім без виключення гарного дня, а ворогам – справедливого покарання!”

Фото ілюстративне – з відкритих джерел

Ще новини Нікопольщини: «Моя особова справа досі лежить у Нікополі»: росіянка вийшла заміж за марганчанина, живе у Львові і допомагає ЗСУ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×