На Нікопольщині надзвичайники провели профілактичну роботу на підприємстві

У Нікопольському районі надзвичайниками проведено профілактичну роботу з трудовим колективом, передає Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

З метою недопущення матеріальних втрат зернових кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуацій, 30-го липня співробітниками Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з представниками ЗМІ провели роз`яснювальну роботу з трудовим колективом фермерського господарства ТОВ «Пігрейн» в селі Мирове.

Наголосили, що слід суворо дотримуватися правил пожежної безпеки на робочому місці, за для запобігання надзвичайним ситуаціям. Було проведено огляд наявних технічних транспортних машин, їхнє укомплектування первинними засобами пожежогасіння. Збиральну техніку необхідно регулярно перевіряти на щільність з’єднання вихлопної труби з патрубком випускного колектора та колектора з блоком двигуна. У разі появи ознак пробивання прокладок роботу слід припинити до їх заміни.

У цей час заборонено:

  • робота тракторів, самохідних шасі, автомобілів та іншої збиральної техніки без капотів або з відкритими капотами (для запобігання потраплянню соломи на випускний колектор двигуна). На комбайнах та інших машинах з двигунами внутрішнього згоряння, які не мають капотів, випускний колектор повинен бути захищений металевим щитком, що закриває його вздовж усієї довжини зверху та збоку;
  • застосування паяльних ламп для випалювання пилу радіаторів двигунів;
  • заправляння збиральної техніки у хлібних масивах;
  • заправляння машин у нічний час у польових умовах;
  • розводити багаття на полях та біля них;
  • спалювання стерні та пожнивних залишків.

Рятувальники надали інформаційні листівки з правилами пожежної безпеки під час жнив, та нагадали робітникам господарства номери аварійних служб.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Поліція Нікополя запрошує на роботу: вакансії і вимоги

Падіння дитини з дерева, обпечений багаттям чоловік, пологи в авто – екстрені ситуації на Нікопольщині у липні

З початку року в області виявили 2 випадки ботулізму і обидва на Нікопольщині

To Top