На Нікопольщині підприємство поверне громаді землю вартістю 47 млн

У Нікопольському районі підприємство поверне державі земельну ділянку вартістю понад 47 мільйонів гривень, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прокуратуру у Дніпропетровській області.

Центральним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури в інтересах держави в особі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Нікопольської районної державної адміністрації до приватного підприємства про розірвання договору оренди, стягнення заборгованості з орендної плати та зобов’язання повернути земельну ділянку вартістю понад 47 млн грн територіальній громаді.

Так, у 2003 році Нікопольською районною державною адміністрацією укладено з приватним підприємством договір оренди земельної ділянки водного фонду площею 118 га, яка знаходиться на території Дмитрівської сільської ради, для рибогосподарських потреб.

Проте орендар порушив умови договору та тривалий час не сплачував орендну плату, внаслідок чого утворилась заборгованість у понад 97 тис грн.

Це стало підставою для звернення Нікопольської окружної прокуратури з позовною заявою, яку Господарський суд Дніпропетровської області залишив без задоволення. Прокуратура оскаржила вказане рішення суду.

Наразі договір оренди буде розірвано, підприємство змушене повернути громаді земельну ділянку та сплатити борг у повному обсязі.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі провалюється земля. Будьте обережні! (фото, відео)

To Top