На Нікопольщині судять підозрюваного у подвійному вбивстві

Три з половиною роки тому в селі Вищетарасівка Томаківського (а нині Нікопольського) району сталося жахливе вбивство. Від руки нелюда загинуло подружжя пенсіонерів. Убивця довго ховався за кордоном, проте його знайшли, заарештували і вже розпочався суд. Про це Nikopolnews повідомили у пресслужбі Нікопольської окружної прокуратури.

19.02.2018 року в с.Вищетарасівка Томаківського району Дніпропетровської області у власному будинку сталося жорстоке вбивство подружжя пенсіонерів, про що були негайно внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією п.п. 1, 6 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох осіб, з корисливих мотивів). Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні здійснювалось прокурорами Томаківського відділу Нікопольської окружної прокуратури.

Встановлено, що цей особливо тяжкий злочин скоєно особою, яка небезпідставно сподівалася уникнути покарання, для чого покинула межи України та переховувалася в Російській Федерації.

Слідчими органами та процесуальними керівниками проведено титанічну роботу, в результаті якої здобуті беззаперечні докази вини молодика, що скоїв вбивство, заочно повідомлено про підозру, оголошено підозрюваного у розшук.

В рамках міжнародного поліцейського співробітництва молодика було затримано правоохоронними органами Російської Федерації на території міста Санкт-Петербург, після чого проведено процедуру екстрадиції та доставлено до місця здійснення досудового розслідування де обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

В серпні 2021 року досудове розслідування завершено та обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до Томаківського районного суду Дніпропетровської області для розгляду по суті. Станом на даний час провадження слухається судом присяжних.

Внаслідок плідної співпраці органів поліції, прокуратури та суду забезпечено реалізацію принципу невідворотності покарання.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Жахливе вбивство біля Нікополя: нелюд наніс жертві 102 ножових і сховав труп в колодязі

Мешканець Марганця жорстоко вбив двох людей: його затримали в Росії

На Нікопольщині двох посадовців піймали на хабарництві

 

 

To Top