Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1832
1832

Мешканців Нікопольщини просять обмежити споживання електроенергії ввечері 8 травня

Мешканців Нікопольщини просять обмежити споживання електроенергії ввечері 8 травня

Мешканців Нікопольщини просять обмежити споживання електроенергії ввечері 8 травня. Це пов’язано з сьогоднішньою масованою повітряною атакою.

З відповідним проханням до жителів звернувся начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко, передає Nikopolnews. А в “Укренерго” попередили про можливі відключення світла.

Мешканців Нікопольщини просять обмежити споживання електроенергії

Обмежити споживання електроенергії необхідно з 18:00 до 23:00.

Друзі, у зв’язку з нічною атакою на енергосистему України виник дефіцит електроенергії. З метою запобігання аварійних відключень електропостачання прошу побутових, промислових споживачів та приватних підприємців обмежити використання електроенергії в період з 18..00 до 23.00. Дякую вам за розуміння, – написав Євтушенко

По всій Україні можливі відключення світла сьогодні

відключення світла сьогодні

В «Укренерго» повідомляють, що сьогодні ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні. Обмеження будуть рівномірно розподілені по всім областям. Як саме будуть діяти графіки відключень в кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго.

Причина – дефіцит електроенергії в енергосистемі. Він виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завдані російськими ударами.

Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00. Диспетчерський центр «Укренерго» застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи.

Сьогодні ввечері, якщо споживання збільшиться, нам доведеться вдатися до відключення споживачів, як останнього інструменту для збалансування енергосистеми. До цього треба бути готовими, але цього можна спробувати уникнути, якщо ощадливо споживати електроенергію, особливо в години найбільшого споживання, це приблизно з 19:00 до 22:00», – розповів в ефірі «Радіо Свобода» голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький сьогодні

Він пояснив, що внаслідок ракетної атаки армії РФ в енергосистемі спостерігається значний дефіцит електроенергії. Зараз його вдається перекривати завдяки імпорту електроенергії та аварійній допомозі з країн Європи.

Раніше повідомлялося, що в ніч на 8 травня ворог випустив понад 50 ракет та 20 «шахедів» по енергетичній інфраструктурі у Львівській, Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській областях. Це вже п’ятий масований ракетно-дроновий удар по об’єктам енергетики, починаючи з 22 березня.

Пошкоджень зазнали об’єкти генерації. Також російські «шахеди» пошкодили обладнання одного з об’єктів «Укренерго» в центральному регіоні. Наразі споживачі в цьому регіоні заживлені резервними схемами.

Наразі на пошкоджених об’єктах працює ДСНС, тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Ще новини Нікопольщини: Тарифи на комуналку у Нікополі за квітень 2024 року

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×