Покровський ГЗК готує до відновлення роботи дільницю магнітної сепарації №2, повідомляє з посиланням на офіційний сайт підприємства профільне видання gmk.center, передає Nikopolnews.
ПрАТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат» (Покровський ГЗК) готує до відновлення роботи у складі комбінату дільницю магнітної сепарації (ДМС)№2.
ДМС №2, як і всі фабрики комбінату, зупинила свій виробничий процес 1 жовтня 2022-го, її запуск планують на 1 липня поточного року. Цьому передуватиме великий обсяг робіт, які виконуватимуть протягом 3 місяців. Ремонт, за словами начальника цеху з переробки шламів (ЦПШ) Олександра Чайківського, складається з двох етапів: модернізації основних вузлів мініфабрики, як можна назвати ДМС, та гідромеханізації. Над виконанням цих завдань працюють бригади ремонтно-механічного цеху та дільниці магнітної сепарації.
Найважчий етап підготовчих робіт пов’язаний з гідромеханізацією.
«Процес гідромеханізації можна порівняти з видобутком руди у кар’єрі, але в цьому випадку він відбувається під водою. Роль екскаваторів виконують земснаряди, які забирають шлами на глибині 8-10 метрів. Звідси вони через трубопроводи потрапляють на фабрику для подальшої переробки на концентрат. Ще одна функція гідромеханізації – це подача чистої води на дільницю, що також дуже важливо для нашого технологічного процесу», – розповів Олександр Чайківський
Видобуток шламів з 1 липня поточного року відбуватиметься з двох шламовідстійників – це карта №1 Чкаловської збагачувальної фабрики з південного відсіку і карта №2. Для того, щоб ефективно виконувати цю роботу, необхідно перемістити земснаряди на відповідні місця.
Зауважимо, що Покровський ГЗК − найбільший в Україні виробник марганцевої руди. Основні споживачі продукції – підприємства сталеливарної та феросплавної галузей металургійної промисловості.
- Ще новини Нікопольщини: Робота у Нікополі: ТОП-7 вакансій з найвищою зарплатнею
- Читайте також: Чи зміняться тарифи на газ з 1 червня – Нафтогаз