Щоб не залишити в ямі колеса, залишайтеся вдома: дорога від Нікополя на Чкалово – це пекло (фото)

Вирушаючи в цю поїздку, ми планували зробити купу гарних знімків заміських пейзажів і поділитися ними з вами, але реалії вбили натхнення в зародку. Тому що рухаючись на машині по дорозі від Нікополя до сіл Південне, Чкалове і далі, неможливо думати ні про що інше, крім як дістатися цілим і неушкодженим.

Хоча, “дорога” – це, звичайно, дуже голосно сказано. З тих 54 кілометрів, що ми проїхали, у відносно нормальному стані від сили лише 2 кілометри. Решта – суцільні ями, вибоїни, горби. Іронічну посмішку викликають знаки на узбіччях, що обмежують швидкість до 40 км. Тут навіть якщо захочеш, не розженешся.

І щиро шкода людей, яким доводиться щодня долати цей маршрут – наприклад тих, хто їздить на роботу в Нікополь. Це ж які треба мати нерви! А також не позаздриш жителям сіл, які і хотіли б вибратися в місто зрідка, та не можуть через відсутність власного транспорту і нормального автобусного сполучення. Ось і виходить, що відрізані від світу.

І перевізників (приватних підприємців) можна зрозуміти. Виводити транспорт на таку «дорогу» – це розоритися на запчастинах. А хто хоче працювати собі в збиток?

Цей автобус, що на фото, йшов сьогодні з села Шевченкове. Останнім часом він ходив двічі на тиждень. За словами жителів села, сьогодні автобус здійснив один із своїх останніх рейсів.

Не варто забувати про те, що бувають екстрені ситуації, коли терміново потрібна допомога поліції або медиків. Сьогодні на дорозі нам трапилася, зламана машина з червоним хрестом. По всій видимості, це транспорт амбулаторії – і сімейний лікар поспішав до якогось хворого Але не доїхав – застряг, потрапивши в одну з ям, які досягають інколи півметра. У деяких стоїть вода (цікаво звідки, адже дощу не було давно – невже то вже пробиваються грунтові води?).

А пейзажі так – красиві. Природа у нас в Україні і на Нікопольщині, зокрема, просто шикарна. Шкода, що в цьому раю ми так поки і не зуміли побудувати для себе комфортне упорядковане життя. Чого ж нам не вистачає, аг?

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Де у Нікополі зараз ремонтують дороги (фото)

Зруйновану дорогу Нікополь-Малософіївка-Божедарівка відремонтують (відео)

У Дніпрі в «швидкій» померла дитина: не вистачило 2-х хвилин – ЗМІ

To Top