Де у Нікополі зараз ремонтують дороги (фото)

У Нікополі триває оновлення доріг у різних районах міста, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Цього тижня дорожнє покриття ремонтують за наступними адресами:

На вулиці 50 років НЗФ ведуться роботи з поточного ремонту дороги з урахуванням відведення ливневої води від перехрестя вулиць 50 років НЗФ – Станіславського. Наразі тут встановлюють бордюрний камінь на відповідний рівень, буде повторно проведено фрезерування дороги з урахуванням уклонів, водночас вода буде відведена в бік вулиці Електрометалургів. Асфальт укладатимуть суцільним полотном.

Ремонт дороги на вулиці Бериславській – це один із проектів суцільного асфальту в приватному секторі міста. Зараз виконуються підготовчі роботи для укладання асфальтного покриття.

На вулиці Перемоги від вул. Новікова – Прибоя до вул. 8 Березня, що на Новопавлівці, виконується поточний ремонт дороги з урахуванням відведення води до ливнеприймача на вулиці Єрмака. Для цього укладання асфальтного покриття буде виконано великим полотном від вулиці Волошкова до вулиці 8 Березня.

На провулку Очаківському ведуться підготовчі роботи для укладання асфальту. Близько 600 м дороги буде укладено суцільним асфальтним полотном. Наразі проводять фрезерування, формування дорожнього профілю та визначають габарити дороги.

Нижче – фотозвіт про виконання робіт від пресслужби НМР:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Які школи і садки ремонтують у Нікополі (фото)

У Нікополі продовжують облаштування пішохідної зони біля ЦУМу (фото

У Нікополі демонтують відремонтовану зливову каналізацію біля «горбатого» моста (фото)

 

To Top