У Нікополі демонтують відремонтовану зливову каналізацію біля «горбатого» моста (фото)

Нещодавно на перехресті вулиць Героїв Чорнобиля та Електрометалургів був проведений ремонт та розширення лотку зливової каналізації. Проте, тут знову роботи. У пресслужбі Нікопольської міської ради пояснили, чому, передає Nikopolnews.

Під час значних опадів, які проходили на цьому тижні було зафіксовано ряд конструктивних недоліків у роботі цієї системи.

Тому зараз виконується повний демонтаж раніше встановлених конструкцій. Систему буде відновлено з урахуванням та виправленням помічених недоліків.

Всі роботи будуть виконані за кошти підрядника, – зазначають у пресслужбі.

Нагадаємо, раніше Nikopolnews повідомляв, що переможцем аукціону по даному тендеру стало ТОВ “Б. К. БУДСЕРВІС”. Компанія погодилася виконати роботи за 3 917 538 гривень, і 20 липня 2020 року з нею був підписаний договір, який 23 листопада внесли зміни. Згідно з текстом підписаного угоди із змінами, основні роботи на суму З 758 500 гривень мали бути виконані у минулому році, а інші (на суму 159 038 гривень) – в 2021-м.

Согласно данным Прозоро, в апреле 2021 года с компанией заключили еще один договор на 1 112 784 гривен из-за необходимости выполнения дополнительных работ.

Проект передбачав ремонт системи водовідведення біля «горбатого» мосту, ямковий ремонт дорожнього полотна, а також укладання тротуарів і бордюрів.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Реконструкцію “горбатого” моста у Нікополі слід проводити якнайшвидше – експерти (відео)

Як перетинати перехрестя перед «горбатим» мостом у Нікополі після модернізації світлофорного вузла (схема)

Дорожні роботи на 50 років НЗФ: що обіцяють, хто виконає і скільки коштують (відео)

To Top