244
244

Спортсменка з Нікопольщини виборола золоті медалі на Чемпіонаті України U-15

Спортсменка з Нікопольщини виборола золоті медалі на Чемпіонаті України U-15 серед дівчат, який проходив у Тернополі.

Про це повідомляє Червоногригорівська громада, звідки родом дівчина, передає Nikopolnews.

Червоногригорівська селищна територіальна громада багата талановитими спортсменами! Ще одну перемогу здобула вихованка Придніпровського ліцею Червоногригорівськоі селищної ради!  – йдеться у повідомленні Телеграм-каналу Червоногригорівської ТГ

Спортсменка з Нікопольщини отримала високі нагороди

Бєлкіну Анастасію вітають зі здобуттям золотих медалей Чемпіонату України U-15 серед дівчат, фінальна частина якого відбулася з 29 по 31 травня 2024 року в місті Тернопіль.

Спортсменка виборола медалі у складі команди футбольної академії “Кривбас”, а також отримала нагороду “кращий захисник турніру”.

Щирі вітання Анастасії, її батькам а також тренерам! Бажаємо успіхів в подальших змаганнях та нових перемог! – йдеться у повідомленні

Ще новини Нікопольщини: Спортсменка з Дніпропетровщини виборола «срібло» на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики