Страйк за клімат відбудеться у Марганці

Марганець доєднається до Глобального страйку за клімат. Подія відбудеться 24 вересня, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на організаторів заходу.

Кліматична криза вже настала і погіршується. Влада продовжує давати лише туманні та порожні обіцянки. Нам потрібні не безглузді плани на 2050 рік, а конкретні та негайні дії, – кажуть активісти.

Вони закликають усіх марганчан прийти о 08:00 24 вересня до будівлі Марганецької ПМШ 11, щоб долучитися до Глобального страйку.

У цей день на всій планеті проходитимуть заходи, учасники яких закликатимуть до термінових кліматичних дій.

Чого вимагатимуть марганчани?

Місцева вимога:

  • Вирішення актуальної екологічної проблеми: організація збору та утилізації небезпечних відходів

Загальноукраїнські вимоги

  • Впровадити Кліматичну освіту для населення України. Населення України має знати, як зробити життя українців більш екологічним, що впливає на зміну клімату та які наслідки від кліматичної кризи ми очікуємо, якщо наша влада буде і далі нам давати пусті обіцянки.
  • Оголошення Надзвичайного Кліматичного Стану в Україні. Таким чином уряд підніме екологічну та кліматичну повістку на національному рівні. Climate Emergency Declaration (CED) визнано у Європі, Європейським Парламентом та рядом урядів-членів Європейського Союзу, Великою Британією та містом-державою Ватиканом. Загалом його оголосили майже 2000 органів влади різних рівнів в 34 країнах світу.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Бізнес клімат у Нікополі – яке місце зайняло місто у всеукраїнському рейтингу?

Коронавірус у Нікополі, Покрові і Марганці – кількість нових випадків на 22 вересня

До Дня міста у Марганці здійснили мрію Дмитра Яворницького (фото)

To Top