5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

163
163

У Червоногригорівській ТГ подорожчає вивезення сміття

У Червоногригорівській ТГ подорожчає вивезення сміття, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний Телеграм-канал громади.

В ході засідання виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради 28 квітня 2023 року було ухвалене рішення “Про коригування тарифів на послуги по збиранню та вивезенню побутових відходів” для комунальних підприємств громади.

У Червоногригорівській ТГ подорожчав вивіз сміття: які будуть тарифи

Тарифи для клієнтів КП “Лиман”

Комунальники КП “Лиман” зауважують, що для стабільної роботи і вивозу сміття потрібно підвищити тариф, який не переглядався ще з 2014 року. Тим паче, що виріс розмір мінімальної заробітної плати, ціни на пальне, обслуговування автомобілів – все це призвело до необхідності переглянути тарифи. На нараді директора комунальних підприємств надали пояснювальні записки та калькуляції, які обгрунтували доцільність підняття тарифів.

З метою стабільного та регулярного вивозу сміття в смт Червоногригорівка було вирішено встановити тариф на рівні 17,43 грн. за одного мешканця домоволодіння з 1 червня 2023 року.

Зазначається, що на сьогоднішній день цей тариф складає 15 грн. з двору.

Підвищення тарифів відбудеться з 1 червня 2023 року, але замість двох разів на місяць тепер вивезення побутових відходів буде кожного тижня, тобто підприємство буде мати змогу вивозити сміття стабільно.

Зміни в роботі комунального підприємства КП “Лиман” стосовно вивозу сміття ви вже зможете побачити з 1 травня, – обіцяють мешканцям

Тарифи для клієнтів КП “ЕКО-СЕРВІС”

В КП “ЕКО-СЕРВІС” тарифи на вивезення не переглядались з 2021 року, тому теж були приведені у відповідність і становлять: 26,97 грн. для жителів с .Придніпровське і Мусіївка; 23,40 грн. для селища Кам’янське (багатоквартирні житлові будинки); 25,10 грн. для жителів селища Кам’янське (приватний сектор). Тарифи вказані за одного мешканця домоволодіння.

Цей крок вкрай необхідний для того, щоб громада була чистою, не створювались стихійні звалища, та всі мали змогу не накопичувати сміттєві мішки до двох тижнів. Стосовно стихійних звалищ – буде введено в дію механізм виявлення та покарання тих хто засмічує навколишнє середовище Червоногригорівської територіальної громади, – йдеться у повідомленні

Ще новини Нікопольщини: Мешканців Томаківської громади закликають укласти  договір на вивезення побутових відходів: вартість та список документів 

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×