У Марганці дитині у вухо залізла комаха: дівчинка терпіла пекельний біль всю ніч без медичної допомоги

У Марганці вчора, у вівторок, 29 червня стався неприємний інцидент з юною мешканкою. Дівчинці-підлітку у вухо залізла якась комаха: павук або жучок. Без медичної допомоги дитина мучилася всю ніч від пекельного болю. Про це розповіла сестра постраждалої в соціальній мережі, передає Nikopolnews.

За словами автора поста, всі сталася після 16:00. Одразу ж зателефонували лору, але його в місті не було, так як він приїжджає в Марганець із Запоріжжя і приймає з 08:00 до 12:00.

Швидку не викликали, а самі поїхали на сапропускник в лікарню, щоб там дитині надали першу допомогу. Але з’їздили марно. Сестра постраждалої стверджує, що медики навіть не стали дивитися вухо.

Вибачте звичайно, я розумію що це в наших інтересах, наші проблеми, але у всіх різне фінансове становище, не всі можуть поїхати в Нікополь. Ну гаразд, з тими грошима, але …чисто по-людськи можна було надати першу медичну допомогу, хоча б промити вухо шприцом?
Це пекельний біль, дівчинка терпіла всю ніч!
Добре що сімейному лікарю подзвонили, і вона розповіла які краплі взяти, щоб ця живність задихнулася і не пошкодила барабанну перетинку.
А якщо б це був не підліток а маленька дитина, вони б теж не надали б допомогу?
Будь ласка, зверніть увагу на нашу медицину, якщо нам не можуть надати першу медичну допомогу, то що буде далі? – написала автор поста.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Покрові чоловік вдарив 10-річного хлопчика на дитячому майданчику – мережі

 

Хіти

To Top