У Марганці сьогодні, 26 червня, знову перебої з водопостачанням через знеструмлення насосних на магістральному водогоні.
Про це повідомляє КП «Марганецьводоканал» ММР», передає Nikopolnews.
У Марганці сьогодні знову перебої з водопостачанням
У зв’язку з регулярними знеструмленнями насосних станцій на магістральному водогоні «Хортиця (ДВС2) – Томаківка – Марганець – Нікополь – Покров», подача води на насосно-фільтрувальну станцію не здійснюється, в зв’язку з цим подача води на місто буде здійснюватися с пониженим тиском.
Мешканців просять поставитися з розумінням та заздалегідь зробити тридений необхідний запас води.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності, – каже адміністрація КП «Марганецьводоканал» ММР»
Ще новини Нікопольщини: Попередили про відключення води у Марганці 26 червня: список адрес
А також: Гуманітарна допомога у Томаківській громаді 26 червня: хто може отримати і які документи потрібні




