У Марганці суттєво подорожчала школа мистецтв: скільки коштує навчання

У Марганці у півтора рази подорожчало навчання в школі мистецтв, що викликало обурення у деяких батьків, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на публікацію жительки міста Любові Полякової.

Навіщо місту і державі творчо розвинені діти? Не потрібні, вирішили марганецькі мер і депутати, і тому підвищили плату за навчання в школі мистецтв більш ніж у півтора рази.Сім’я, де двоє-троє дітей, вже під 500 грн тільки на музику буде витрачати щомісяця, – написала Любов Полякова.

Вона опублікувала фото оголошення з новими цінами занять.

Так, вартість місяця навчання вокалу, грі на гітарі та фортепіано, а також художньому мистецтву обійдеться батькам з 1 вересня у 160 гривень. Трохи дешевше акордеон і скрипка – 150 гривень. Ще дешевше флейта і група раннього розвитку – 140 і 100 гривень на місяць відповідно.

У коментарях багато марганчане заперечують дописувачці. Вони пишуть, що для сімей, у яких в школі мистецтв навчаються кілька дітей, передбачені знижки. Крім того, з урахуванням кількості уроків в місяць, вартість одного заняття становить близько 8 гривень. А це зовсім невеликі гроші.

до Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Школи Нікополя отримують нові меблі

ВІДЕО: Напівголі чоловіки розважалися у фонтані в Марганці

Зберегти історичну бруківку: у Марганці готують звернення до міськради

To Top