У Марганці виявили ще дві наливайки (фото)

У Марганці ще у 2-х закладах торгівлі виявлено факт продажу алкоголю без дозвільних документів, передає Nikopolnews, посилаючись на Марганецьку міську раду.

У Марганці тривають перевірки торговельних об’єктів, у яких нелегально ведеться продаж алкоголю. Учора, 07 липня, представники міськвиконкому виїхали за адресою: вул Київська (біля будинку № 149, навпроти кафе «Монако»). На місці було зафіксовано порушення: кіоск працював без дозвільних документів. Наразі торговельний пункт зачинено.

Сьогодні, 8 липня, представники міськвиконкому і правоохоронних органів  виїхали за адресою: вул. Єдності (біля будинку № 59, «Пінта»). Під час перевірки було виявлено факт нелегального продажу алкоголю. На місці було складено адміністративний протокол про правопорушення і накладено штраф. Усі документи направлено до суду.

В пресслужбі міськради нагадують, що в Марганці вже у  8 закладах торгівлі виявлені правопорушення нелегального продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів і складено відповідні  протоколи про адміністративне правопорушення. Перевірки триватимуть й надалі.

Звертаємось до всіх. Марганчани! Якщо ви виявили факт незаконного продажу алкоголю, надсилайте звернення за посиланням, – йдеться в повідомленні пресслужби ММР.

To Top