У Марганці зі сторічним ювілеєм вітають Валентину Краєвську

Жителька Марганецької громади Валентина Мефодіївна Краєвська відзначає 100-річний ювілей, передає Nikopolnews, посилаючись на Марганецьку міську раду.

Привітати ювілярку прийшли заступник міського голови Леся Дуплій, керуючий справами виконкому Тетяна Величко і начальник управління праці та соціального захисту населення Гульнара Хникіна.

Гості вручили Тетяні Іванівні квіти та приємний подарунок. Також, Гульнара Рашидівна приїхала з документами, згідно з якими ювілярка з дня подачі заяви отримуватиме щомісячну обласну стипендію, призначену особам, яким виповнилося 100 і більше років, у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

З нагоди поважного ювілейного Дня народження гості висловили жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які вона передала своїм дітям, внукам та правнукам.

«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями, які випали на Вашу долю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої», – бажали присутні, звертаючись до поважної іменинниці.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Остання фотосесія Валерія-Валентина – «духа старого Нікополя», що пішов (фото)

Нікопольцям розповіли про зміни розмірів державних допомог

У Марганці новий парк у центрі перетворюється на смітник (фото)

To Top