Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
408
408

У поліції Покрова є вакансії: які умови і вимоги

У поліції Покрова є вакансії: які умови і вимоги

У поліції Покрова є вакансії. Бажаючих запрошують взяти участь у конкурсі, передає Nikopolnews. Є посади поліцейського підрозділу реагування патрульної поліції.

У Нікопольському районному управлінні поліції та відділенні поліції № 2 Нікопольського РУП (м. Покров) ГУНП в Дніпропетровській області Національної поліції України є вакантні посади молодшого складу поліції, – йдеться у повідомленні

Вимоги до кандидатів:

  • громадянство України
  • вік від 18 років
  • вільне володіння українською мовою
  • повна загальна середня освіта
  • знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення»
  • відсутність офіцерського військового чи спеціального звання

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн анкету, з 20 лютого по 17 березня 2024 року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів – тестування на знання законодавчої бази, загальні здібності і навички, психологічне тестування, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня фізичної підготовленості, співбесіда, проведення спеціальної перевірки.

Заповнити онлайн анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій  можна на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

Для уточнення будь якої інформації можете телефонувати за номерами 0506962916, 092037629, 0567565247 чи звернутись на електронну адресу  sovpapdnepr@gmail.com.

Для отримання додаткової інформації звертатись за адресою: м. Нікополь, вул. Станіславського, буд. 1, каб. 207 – (066-744-93-95; 095-64-10-883).

Ще новини Нікопольщини: У Нікополі перейменують парк Перемоги і ще низку вулиць – почалося обговорення

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×