В Покрові вчора відсвяткували День молоді (фото)

Як повідомлялося раніше, в Україні перенесли дату святкування Дня молоді. Відповідний документ підписав Зеленський. Тепер країна святкуватиме не у червні, як було дотепер, а 12 серпня – разом з усім світом. Зміни вступлять в дію з наступного року. Але Покров вирішив не чекати так довго, і відсвяткував День молоді цього літа ще раз.

Про це повідомляє пресслужба міського голови Покрова, передає Nikopolnews. Свято 12 серпня проходило у парку імені Мозолевського, який став центром цікавих, динамічних подій.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету спільно  з педагогами – волонтерами підготували й провели насичену програму ігор та розваг.

Стартували вони з дитячого шахового турніру за участі ГО “Шахи для життя”.

Потім охочі взяли участь у захоплюючій квест-пригоді. По всьому парку збирали конверти, аби скласти заповітну карту та знайти скарб-сюрприз.

Після цього випробування чекало на молодь. Три команди, шість напружених турів, під час яких учасники демонстрували загальну ерудицію, вміння логічно мислити і працювати в команді. Пошуки відповіді на цікаві питання дали можливість проявити і випробувати власний інтелект, увагу та зосередженість. І звичайно визначити найсильнішу команду.

Переможцям та учасники усіх конкурсних заходів та розваг отримали подарунки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

«Активні парки» в Покрові – крута ініціатива! (фото)

В Покрові реконструювали пішохідне полотно: фото до і після

Як виглядає всередині і працює новий садочок у Покрові (фото)

 

To Top