ВІДЕО: У Покрові нашестя жаб

У Покрові зафіксували незвичайну картину – по дорозі стрибками переміщуються десятки, якщо не сотні, маленьких жаб, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпро вечірній і місцевий паблік Орджосити, де опубліковано відповідне відео.

В коментарях люди пишуть, що вперше бачать таку масову міграцію жаб і що подібне спостерігається також на Руднику в Покрові.

Знайомі з Рудника розповідали, що після дощу скільки коників, ніколи так багато не бачили, придивилися, а це жабки, – написала Юлія Ковальська.

«Жабокалипсис», «Це до чого? До підвищення тарифів?», – жартують деякі користувачі.

А інші серйозно задаються питанням про причини такого масового нашестя жаб:

Де ж лелеки? Де змії і вужі? У природі порушилася рівновага? – пишуть вони.

Ситуацію прокоментував «Дніпру вечірньому» провідний науковий співробітник НДІ біології ДНУ, кандидат біологічних наук Віктор Гассо.

– Зрозуміло, що це масовий вихід з водойми після метаморфоза, коли пуголовки перетворилися на дорослих. Це відбувається кожен рік. Можливо, в нинішньому році через велику кількість дощів в околицях міста утворилася нова водойма, де і розмножилися амфібії. Тому городяни і спостерігали таку картину. Вид, звичайно, по відео визначити неможливо, але за непрямими ознаками і місцем зйомки – швидше за все це зелена жаба. Але це тільки припущення.
Їх, як раз, в наших умовах степової зони найбільше гине на дорогах. А так, добре виживають в населених пунктах, навіть у великих містах. Я знаходив у Дніпрі, в 100 метрах від проспекту Яворницького, – зауважив зоолог.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Над Покровом пронісся смерч (фото)

У Марганці зняли на відео удар блискавки в безпосередній близькості (ВІДЕО)

To Top