Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
783
783

«АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив виробництво сталі, щоб заощадити воду

«АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив виробництво сталі, щоб заощадити воду

«АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив виробництво сталі унаслідок підриву Каховської ГЕС. Про це повідомляє GMK Center з посиланням на пресслужбу компанії, передає Nikopolnews.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив виробництво сталі

«АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив виплавку сталі та виробництво прокату, щоб зменшити споживання води в критичних умовах.

Через руйнацію Каховської ГЕС агресором меткомбінат обмежив споживання води та вже поставив на паузу низку процесів металургійного виробництва. Тимчасово призупинена робота фактично усього обладнання, яке охолоджується водою – таким чином підприємство збереже виробничі агрегати та знизить обсяги водоспоживання до нормалізації ситуації.

В роботі залишаться тільки доменне та коксохімічне виробництва, а також ГЗК. Водночас логістично-сировинний ланцюжок компанії працює стабільно, оскільки зобов’зання перед клієнтами залишаються незмінним пріоритетом. Усі замовлення будуть виконані у повному обсязі для уникнення будь-яких незручностей.

Як швидко підприємство зможе повернутися до нормального режиму роботи, буде зрозуміло впродовж найближчих 3-4 днів після аналізу глибини падіння рівня води у Каховському водосховищі та інших наслідків теракту, здійсненого росіянами.

Ситуація з водою у Кривому Розі

ситуація з водою у кривому розі

Як заявив голова Криворізької міської військової адміністрації Олександр Вілкул, промпідприємства Кривого Рогу мають максимально зменшити споживання води у зв’язку з підривом росіянами Каховської ГЕС у ніч на 6 червня.

Для 30% Кривого Рогу (Центрально-Міський, частково – Металургійний, Довгинцівський та Саксаганський райони) вода подається з Карачунівського водосховища, і ризиків для зриву водопостачання для цієї частини міста немає. На 70% міста (решта районів) вода подається від Каховського водосховища через водосховище “Південне”.

У зв’язку з руйнуванням Каховської ГЕС у місті вводять обмеження користування водою. Необхідно на 30% знизити споживання у тих районах, які були запитані від Каховського водосховища. Окрім промислових підприємств, ряд обмежень стосуватиметься населення. Ситуація в місті є складною, але контрольованою.

У Кривому Розі сконцентована велика частка підприємств українського гірничо-металургійного комплексу: меткомбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг», Криворізький залізорудний комбінат (КЗРК); Північний, Центральний, Інгулецький, Південний ГЗК, гірничодобувна компанія «Рудомайн» та рудник «Суха Балка».

Ситуація на криворізьких підприємствах групи «Метінвест» , як йдеться у дописі на Facebook-сторінці «Метінвест КривийРіг», залишається контрольованою.

Водночас «АрселорМіттал Кривий Ріг» 6 червня у зв‘язку із перериванням водопостачання оприлюднив прохання до співробітників заводоуправління покинути приміщення і за можливості продовжувати працювати віддалено.

Керівництво рудника «Суха Балка», який входить до групи DCH, звернулося до своїх співробітиків із закликом економно витрачати воду через прохання влади міста на третину знизити її споживання.

За даними Державного агентства водних ресурсів України, витрата води у перші години прориву становила понад 80 тис. куб.м/с. За найгіршим сценарієм, рівень знизиться до відмітки рівня мертвого об’єму 12,70 м БС (чи можливо нижче, до відмітки 10,70 м БС). Наразі у відомстві не можуть точно оцінити рівень спрацювання водосховища. Зниження рівнів води до вказаних відміток може відбутися за півтори-дві доби.

Ще новини Дніпропетровщини: Підрив Каховської ГЕС призведе до скорочення виробництва феросплавів – виконавчий директор “УкрФА”

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×