Січеславська

«Будемо штурмувати Дніпропетровську область» – перехоплена розмова окупанта з дружиною

«Будемо штурмувати Дніпропетровську область» - перехоплена розмова окупанта з дружиною

Головне управління розвідки України оприлюднило аудіозапис перехопленої розмови окупанта з дружиною, де він ділиться планами загарбників, передає Nikopolnews, посилаючись на ГУР.

Нещодавнє перехоплення розмови військовослужбовця окупаційної армії розкрило найближчі плани росіян на сході України та ще раз підтвердило репутацію загарбників як професійних мародерів, – йдеться у повідомленні розвідки.

Руслан, мобілізований з території так званої «ДНР», підрозділ якого дислокується неподалік Зеленодольска Дніпропетровської області, розповів дружині, що найближчим часом планується новий наступ: «Будемо штурмувати Дніпропетровську область. Підтягнулися літаки, авіація».

А от попередні плани – повернутися додому після трьох місяців війни, не справдились. Тепер орієнтовна дата закінчення служби це кінець серпня – початок вересня: «Що поробиш, війна…».

Також Руслан хвалиться дружині «бойовими здобутками»: «Сьогодні одну штуку цікаву промутили. Сп… (вкрали) сім сонячних батарей. Промислових, великих».

Дружина скаржиться, що з травня їй не будуть виплачувати зарплатню (вона вихователь дитячого садка). Мовляв, їх і так годують та забезпечують господарськими товарами.

Чоловік запевняє, що скоро все зміниться, адже «Поклали багато пацанів. Мовчати ніхто не буде. Багато чого надивився. У нас республіки зажерлись дуже сильно. Тут у всіх такий настрій. Все це безслідно не минеться, коли всі ми додому повернемось. Що вони зробили, скільки пацанів перебили, скільки скалічили». На що дружина відповідає: «Ось тому я і не хочу хлопчика. Щоб ось так якісь тварюки забрали просто…»

Прикметно, що ані чоловік, ані дружина, при всьому своєму обуренні, жодним чином не засуджують причину своїх негараздів – війну та масові вбивства. І ставляться до цього просто як до чергової «роботи».

«Не можу думати про спорт»: скелетоніст Владислав Гераскевич волонтерить під час війни, а тренування закинув

«Це дуже дивне рішення» — Арестович про наступ на Кривий Ріг

«Коломойський хихотів над розбомбленим аеропортом Дніпра» — Філатов про ситуацію в області, місті і про свої стосунки з олігархами та політиками

To Top