Карантин на Дніпропетровщині можуть посилити вже через три дні

Дніпропетровська область вже через три дня може опинитися в «червоній» карантинній зоні, якщо індикатори епіднебезпеки  продовжать перевищувати норму. Про це заявили в Дніпропетровській облраді, повідомляє Nikopolnews.

На даний момент вже два індикатори перевищили норму в області, і якщо ситуація не зміниться і захворюваність продовжить підвищуватися, то наш регіон опиниться в «червоній» зоні. Зростає кількість госпіталізацій і коефіцієнт виявлення інфікованих. Якщо перевищення буде фіксуватися три дні підряд, то комісія з питань ТЕБ та НС може прийняти рішення про переведення нашої області в «червону» зону. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Крім того, Микола Лукашук заявив, що лікарні госпітальної бази по боротьбі з коронавірусом вже заповнені, кількість ліжок для хворих коронавірусом продовжує зростати. На сьогоднішній день вже перевищено рівень захворюваності весни цього року, і ми близькі до показників минулої осені. Але найстрашніше, що дуже багато людей потрапляють з серйозними ускладненнями, і більшість з них (понад 90%) не вакциновані.

Для того, щоб знизити навантаження на медичну систему, необхідно дотримуватися заходів безпеки: носити маски в публічних місцях, не спілкуватися з хворими на близькій відстані, якщо захворіли самі — не йдіть на роботу. Крім того, побороти коронавірус допоможе тільки вакцинація. З’явіться у найближчий пункт вакцинації і зробіть щеплення, якщо ще цього не робили. Це може врятувати вам і вашим близьким життя, – закликав Лукашук.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Дніпропетровщині можуть запровадити суворий карантин: в області «гуляє» штам Дельта

Коронавірус у Нікополі 11 жовтня – понад 100 нових випадків за добу

У Нікополі три нових смерті від коронавірусу: загальна ситуація на 11 жовтня

 

 

Хіти

To Top