Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
126
126

На Дніпропетровщині реалізують проєкти за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

На Дніпропетровщині реалізують

На Дніпропетровщині реалізують проєкти за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це розповіли на сайті Дніпро ОВА, передає Nikopolnews.

Для цього виділили понад 307 млн гривень. Їх витратять на 6 проєктів в трьох громадах області – Дніпровській, Павлоградській та Межівській.

Цього тижня у Дніпро ОВА пройшло засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

«Робоча група працює в області місяць. Найперше фахівці слідкують за використанням коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Втім, моніторять й інші закупівлі. Вони мають відповідати вимогам сьогодення та здорового глузду. Слід посилювати контроль за тим, куди йдуть гроші платників податків. Адже корупція – явище неприпустиме. Тим паче воно ганебне у війну», – сказав перший заступник начальника ОВА Володимир Орлов.

Так, у Дніпрі з Фонду профінансували зведення водогону й капремонт двох укриттів. Заступник департаменту капітального будівництва міської ради Петро Шматченко говорить, завершити всі роботи планують до кінця року.

1

У Межівській громаді зводитимуть будинок для ВПО. Проєкт на часі, каже  селищний голова Володимир Зражевський. Адже, четверта частина мешканців –  переселенці.

У ході засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» відповідальні прозвітували про те, що вже зроблено для втілення проєктів. Доповіли й про строки, в які вкладуться.

На Дніпропетровщині реалізують проєкти за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії: фото

На Дніпропетровщині реалізують

На Дніпропетровщині реалізують

На Дніпропетровщині реалізують

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×