З 8 серпня ще в одній громаді на Дніпропетровщині оголосили примусову евакуацію дітей. А саме у Покровській громаді Синельниківського району.
Повідомляє Nikopolnews з посиланням на повідомлення Покровської громади.
З 8 серпня запроваджено примусову евакуацію дітей з території наступних населених пунктів Покровської селищної територіальної громади, села:
- Вербове;
- Вишневе;
- Герасимівка;
- Данилівка;
- Діброва;
- Злагода;
- Єгорівка;
- Коломійці;
- Нечаївка;
- Олексіївка;
- Остапівське;
- Привілля;
- Піщане;
- Радісне;
- Тихе;
- Христофорівка.
Евакуація дiтей проводиться разом із батьками або законними представниками протягом 30 днів, до 7 вересня 2025 року.
Водночас продовжується добровільна евакуація дітей з сіл: Орли, Кривобокове, Киричкове, Маяк, Малинівка, Мечетне.
Ще в одній громаді на Дніпропетровщині оголосили примусову евакуацію дітей: хто може допомогти виїхати
Для отримання допомоги при евакуації ви можете звернутися:
на єдину гарячу лінію з евакуації в Дніпропетровській області – 0-800-336-085,
до партнерських гуманітарних організацій:
Гуманітарна місія «Проліска» 095-601-54-17;
БФ «Право на захист» 099-207-50-90, 068-507-50-90, 093-507-50-90;
ГО «Десяте квітня» 0-800-33-28-58, 063-528-48-89;
БФ «Роккада» 067-120-92-03;
Данська рада у справах біженців 095-430-54-97;
БФ «Діти нового покоління» 068-980-07-09;
до старости свого округу або безпосередньо до виконавчого комітету Покровської селищної ради.
«Евакуація стосується не лише дітей, тому якщо ви проживаєте на території громади та маєте намір і бажання евакуюватися, просимо звертатися за вищевказаними контактами. Наголошуємо, що вся допомога з евакуації надається безкоштовно!», – додали у повідомленні.
Ще новини Дніпропетровщини: Є постраждалі, з-під завалів дістали дітей: Нікопольщина і Синельниківщина були під ударом ворога цієї ночі