Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
71
71

На Дніпропетровщині погасили пам’ятну марку (фото)

На Дніпропетровщині

29 серпня на Дніпропетровщині погасили пам’ятну марку. Її тираж – 500 тис. Про це розповіли на сайті Дніпро ОВА, передає Nikopolnews

«Тих, кого забрала війна, ми не забудемо. Вічний спомин про них завжди з нами. Про це і нова марка. Приурочена дню, коли ми вшановуємо полеглих воїнів. Випуск символічний. І для мене особливий. Бо нашим Героям завдячуємо життям. В пам’ять про них виборюємо Перемогу», – сказав перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

На новій марці зображений козак-бандурист, який схиляє голову над могилами побратимів. А над ним у вирій летять журавлі. Ескізом марки стала картина заслуженого художника України Олега Шупляка «Журба».

«Випуск має благодійну складову. Три гривні з кожної проданої марки підуть на підтримку сімей військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну», – сказав операційний директор Східного регіону АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Наклад марки – 500 тисяч екземплярів. Тираж випуску для Дніпропетровщини -2,7 тис примірників. Придбати її можна у поштових відділеннях та онлайн-магазинах.

На Дніпропетровщині погасили пам’ятну марку: фото

На Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×