Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
147
147

10 лікарень Дніпропетровщини отримали гуманітарний вантаж від Всесвітньої організації охорони здоров’я (фото)

лікарень Дніпропетровщини

10 лікарень Дніпропетровщини отримали гуманітарний вантаж від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації, передає Nikopolnews.

«Вдячні Бюро ВООЗ в Україні. За те, що вже не вперше відгукуються на запити медичних закладів Дніпропетровщини. Адже зараз через вороже вторгнення наша система охорони здоров’я відчуває велике навантаження», – сказав заступник директора департаменту охорони здоров’я ОВА Олексій Григорук

У фурі – декілька тонн з найнеобхіднішим. Зокрема, хірургічні й педіатричні набори, перев’язувальні та різні витратні матеріали. Також є й обладнання. Наприклад, глюкометри разом з тест-смужками. А ще ліки проти хронічних захворювань, антибіотики, кровоспинні. Одних лише інфузійних розчинів три тонни.

Вантаж особисто передала делегація Всесвітньої організації охорони здоров’я. Серед її представників – регіональний директор з надзвичайних ситуацій Європейського регіонального бюро ВООЗ Джеральд Рокеншауб. І команда з реагування на надзвичайні ситуації в Україні на чолі з Емануеле Бруні.

«З початку повномасштабної війни наша організація підтримує Україну. Активно доправляємо гуманітарні конвої на Дніпропетровщину. Оскільки регіон – потужний медичний хаб. Комунікуємо на рівні обласної влади, місцевого самоврядування, керівників лікарень», – додав Емануеле Бруні.

10 лікарень Дніпропетровщини отримали гуманітарний вантаж від Всесвітньої організації охорони здоров’я: фото

2

3

6

7

9

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×