Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
171
171

Після окупантів залишилась тільки розруха: поліцейський з Дніпра розповів про деокуповану Херсонщину

поліцейський з Дніпра

Поліцейський з Дніпра Кирило Кирпа розповів про життя на деокупованій Херсонщині. Про це розповіли у поліції, передає Nikopolnews.

27-річний дільничний офіцер поліції відділення поліції № 6 Дніпровського районного управління поліції у лютому 2023 року відправився у деокуповані населені пункти Херсонської області. За 6 несення службиу у складі зведеного загону він на власні очі бачив наслідки тих жахіть, через які пройшли місцеві жителі під час окупації, чув про беззаконня з боку ворога.

Місцеві звертались до поліцейських із заявами про пошкодження майна після обстрілів, а коли правоохоронці приїжджали, то люди постійно розповідали про пережите.

«Постійні обстріли, загибель рідних, окупація, знищення Каховської ГЕС, екологічна катастрофа – дуже боляче було дивитись на людей, які пережили це. Ворог прийшов на нашу землю, щоб залишити мирних людей без нічого – після окупантів залишилась тільки розруха, біль та усвідомлення жахливого страху» – каже Кирило Кирпа.

Поліцейський з Дніпра розповів про деокуповану Херсонщину: відео

Після окупантів залишилась тільки розруха: поліцейський з Дніпра розповів про деокуповану Херсонщину

Після того, як Каховська ГЕС була зруйнована ворогом, люди в розпачі збирали найнеобхідніше, їхали у безпечне місце з надією, що скоро повернуться додому. «Все, що вони мали, тепер потрібно було помістити у валізу та відправитися з нею у невідомому напрямку, туди, де будеш розповідати про рідну Херсонщину, шукати безпечне життя та чекати повернення на рідну землю» – розповідає поліцейський.

«Але ці люди не зневірилися. Вони мають велику силу надії та віри, знайшли сили впевнено йти далі. Це дуже відчувається та передається іншим. Дає силу вірити, що ми обов’язково переможемо, виборемо своє – заради нашої держави та наших людей» – розповів дільничний.

 

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×