Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
1149
1149

Двоє поранених у Нікополі та руйнування: поліція зафіксувала наслідки обстрілів області

Двоє поранених у Нікополі та руйнування 4

Вранці 31 травня, через удар ворожого дрона у Нікополі постраждало двоє людей. Протягом доби під обстрілом був район і область.

Про це розповіли у поліції, передає Nikopolnews.

Протягом доби 30 травня поліцейські задокументували руйнування цивільних об’єктів у Нікопольському та Синельниківському районах. Так, Нікополь ворог атакував зі ствольної артилерії та FPV-дронами, здійснював скиди з БпЛА. Руйнувань зазнали багатоквартирний та приватні будинки, нежитлові та адмінбудівлі, комунальне підприємство та автомобілі. Сьогодні вранці внаслідок вибуху російського дрона у Нікополі поранення отримали двоє людей – чоловік віком 42 роки та 31-річна жінка.

У Покровській та Марганецькій громаді внаслідок обстрілу пошкоджено житлові приватні будинки, господарча споруда та гараж.

Ворог атакував КАБами Новопавлівську громаду Синельниківського району – руйнувань зазнало сільськогосподарське підприємство.

У Нікополі та області є руйнування: фото

Двоє поранених у Нікополі та руйнування

Двоє поранених у Нікополі та руйнування 2

Двоє поранених у Нікополі та руйнування 3

Двоє поранених у Нікополі та руйнування 5

Двоє поранених у Нікополі та руйнування 6

Двоє поранених у Нікополі та руйнування 7

Ще новини Дніпропетровщини: П’ять громад Нікопольщини, Самарівський і Синельниківський райони були під ворожим ударом – поліція

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу