5 серпня відбулася Рада оборони Дніпропетровщини. На ній обговорили ситуацію на Синельниківщині і традиційні питання.
Розповів начальник ОВА Сергій Лисак, передає Nikopolnews.
Зокрема, обговорили евакуацію з громад Синельниківщини
«Продовжуємо вивозити з прифронтових громад родини з дітьми, маломобільних, людей з інвалідністю. Обговорили роботу екстрених служб, а також сталість мобільного зв’язку та інтернету», йдеться у повідомленні
Через безпекову ситуацію, внесли пропозицію посилити в районі комендантську годину. Окрім того, присутні підняли питання бронювання залізничних квитків для мешканців області. Тих, які виїхали з прифронтових населених пунктів області і хочуть рухатися далі на захід України.
«Були традиційні доповіді про хід мобілізації та будівництва фортифікаційних споруд. Говорили й про антидроновий захист. Працюємо далі. Складнощів вистачає, але разом їх долаємо», – додав Лисак.
Відбулася Рада оборони Дніпропетровщини: фото
Ще новини Дніпропетровщини: Підготовка людей до нацспротиву, евакуація, збільшення шкільних укриттів: відбулася чергова Рада оборони Дніпропетровщини