Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
3913
3913

У Нікополі понівечено кафе, на Новопавлівську громаду скидали бомби – є поранені

у Нікополі

У Нікополі внаслідок обстрілів понівечено кафе, а на Новопавлівську громаду окупанти скидали КАБи. Є поранені.

Про це повідомили очільники області та мери міст Нікополя і Кривого Рогу, передає Nikopolnews.

Ворог гатив по Нікопольщині

По Нікопольщині окупанти були артилерією та дронами-камікадзе. Цілили по Нікополю  та Покровській громаді. Пошкоджені 4 приватні будинки, кафе, 2 газогоні та лінія електропередачі.

У Нікополі понівечено кафе

«Шановні нікопольці! протягом дня ворог тричі атакував місто дронами-камікадзе. Минулось без поранених та загиблих. Пошкоджено кафе. Інформація уточнюється», – написав Олександр Саюк.

photo 2025 04 06 17 30 07

Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:

  • 0 800 504 105 цілодобово,
  • 068 495 25 84 цілодобово,
  • 0566 69 60 61 з 7:00 до 19:00.

Служби у Нікополі продовжують усувати наслідки обстрілів, допомагають нікопольцям. Комунальні підприємства виконують свої функції.

«Не ігноруйте сигнали тривоги, загроза обстрілів в нас зберігається. Хочу побажати доброго вечора, спокійної ночі. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна!»,  – закликав міський голова Нікополя.

Синельниківщина

По Новопавлівській громаді Синельниківського району ворог вдарив КАБом. За попередніми даними є троє поранених.

photo 2025 04 06 17 30 06

Кривий Ріг

На жаль, кількість жертв російської терористичної атаки 4 квітня по Кривому Рогу  зросла до 20 людей. Від численних ран у лікарні помер чоловік 57 років. Лікарі цілодобово робили все можливе та неможливе, але травми виявилися несумісними з життям.

«Вічна пам’ять! Співчуття рідним та близьким», – написав Олександр Вілкул.

Ще новини Дніпропетровщини: У Нікополі є поранений, понівечено спортзал, автівки, будинки, під обстрілами був і район, а також Синельниківщина

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу