Мера Кривого Рогу не вбивали – поліція

У поліції залишилося всього дві версії загибелі міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова. Версію вбивства виключили, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на брифінг правоохоронців, який відбувся сьогодні, 7 вересня.

Як розповів заступник начальника управління Головного слідчого управління Нацполіціи Микола Батюк, поліція спростувала версію про умисне вбивство та інсценування самогубства.

“Ці дві версії спростовані. На сьогоднішній день розглядають основними версіями: самогубство, вчинене з особистих мотивів або через його перебування на посаді мера. Разом з тим є версія … не відкидаємо версію доведення до самогубства за тими ж мотивами”, – сказав він.

За словами Батюка, конкретніше назвати версію правоохоронці зможуть після того, як слідство отримає всі висновки експертиз, а також більше даних від свідків і колег загиблого голови Кривого Рогу.

Напередодні міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що попередньо слідство каже про самогубство мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, і що аудит бюджету міста встановив серйозні зловживання.

Нагадаємо, міського голову Кривого Рогу знайшли застреленим 15 серпня в його власному заміському будинку. Поруч з мертвим градоначальником лежала мисливська рушниця.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Виявилено записки загиблого мера Кривого Рогу

З’явилося повне відео останніх 100 хвилини життя мера Кривого Рогу

У Кривому Розі ветеран АТО публічно підірвав себе

 

To Top