У Кривому Розі ветеран АТО публічно підірвав себе

У Кривому Розі сьогодні, 8 серпня, на ПГЗК чоловік підірвав себе гранатою, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Репортер.

Повідомляється, що чоловік якийсь час погрожував підірватися, сівши на одну гранату, а в руці тримав іншу. На місце подій виїхали поліцейські, які намагалися відрадити самогубця. Як стало відомо, суїцидник – ветеран АТО. Через деякий час пролунав вибух.

«ПГЗК оточено: чоловік погрожує підірватися на гранаті. Патрульні і нацгвардія оточують південний ГЗК через чоловіка, який сидить на гранаті, другу тримає в руках. Інспектори ведуть з ним переговори, стягують на місце всіх: райвідділ, вибухотехніків І так далі… Прогримів вибух!», – повідомляв місцевий журналіст Єрмолінський.

Як стало відомо пізніше, чоловік, який підірвався на гранаті, залишився живий. Зараз йому надають допомогу в кареті швидкої допомоги. За словами інспекторів, які прибули на місце, «все дуже погано». У людини відірвана нога.

Знайомі чоловіка розповіли, що йому 61 рік. Звати Андрій. Він воював на сході з самого початку АТО, був поранений. Не алкоголік, хоча може випити, як майже всі чоловіки. Спокійний і добрий. Дуже переживав, що не може знайти роботу. Хотів повернутися на фронт, але його не взяли через вік. Після вибуху він у дуже важкому стані.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Не встигли: під Кривим Рогом пенсіонер потонув у вигрібній ямі

У Кривому Розі вітчим посадив 7-річну дитину на ланцюг

У Кривому Розі на Нікопольському шосе авто перекинулося на дах через ями на дорозі

 

To Top