На Дніпропетровщині відремонтували 70 км місцевих доріг – Нікопольщину обійшли стороною

Цьогоріч на Дніпропетровщині відремонтували 70 км місцевих доріг, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

У 2021-му на Дніпропетровщині відремонтували 8 місцевих доріг. Загалом уклали 70 км асфальту. Нікопольщину в цьому році обійшли стороною. Автошляхи оновлювали у Дніпровському, Кам’янському, Новомосковському районах.

«На Дніпропетровщині будують та ремонтують траси національного значення. Оновлюються і місцеві автошляхи. Їх робимо комфортними та безпечними. Аби селяни могли швидко дістатися міста або населеного пункту в сусідній громаді», – зазначив голова Дніпро ОДА Валентин Резніченко.

У Кам’янському районі капітально відремонтували дорогу Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Вона проходить декількома селами Верхньодніпровської громади. У 2021-му там уклали 13 км нового покриття.

Оновили і автошлях Партизанське-Лобойківка у Дніпровському районі. Його довжина – майже 6 км. Основна частина дороги проходить селом Балівка. Місцеві кажуть, раніше дорога була поганою через ями. Тепер – задоволені.

У Новомосковському районі привели до ладу дорогу в Знаменівці. Вона проходить центром села і з’єднується з трасою Дніпро-Павлоград. Довжина автошляху – 8 км.

Сподіваємось, дійдуть руки у обласної влади і до Нікопольського регіону, адже більшість місцевих доріг тут перебувають у жахливому стані і їх навіть назвати дорогами важко.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В цьому році відремонтують понад 30-ть доріг приватного сектору Нікополя. 10 вже відремонтовано (фото)

Нікопольщина – лідер в області за кількістю «домашніх» сонячних електростанцій

Масштабна пожежа на Дніпропетровщині: згорів склад тютюнової продукції

 

To Top