На околицях Кам’янського знайшли останки солдата часів Другої Світової війни (фото)

На околицях міста Кам’янське на Дніпропетровщині знайшли останки солдата, який загинув, ймовірно звільняючи тодішній Дніпродзержинськ у 1943 році, передає Nikopolnews, посилаючись на Вікторію Симкіну з організації «Пошук-Дніпро».

Ймовірно, він загинув при звільненні Каменського. Тоді, у 1943 році, Дніпродзержинськ. Загинув і залишився лежати на полі бою. Тоді це було поле бою, а сьогодні… Лежав на околиці Кам’янського, під сільською дорогою, що веде до дач та сміттєзвалищ. Прямо на поверхні, – написала Вікторія Симкіна.

За її словами, частину черепа солдата вже розбивали колеса машин та велосипедів. Дощі розмили його останки і показали їх людям.

Волонтери з Дніпра одразу виїхали і зібрали бійця. З ним – гудзики радянського зразка і складаний ніж. На перший погляд, він був зовсім хлопчиком. На жаль, це все, що можна сказати про загиблого багато років тому бійця. Нічого, що може допомогти визначити ім’я.

Дякую тим, хто дивиться під ногами! І я зараз не жартую. Часто ми не можемо уявити, по чому (або по кому) ми ходимо і їздимо. Дуже часто. Щоб уявити, викладаю такі натуральні фото. Вибачте, – написала Вікторія.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі продають останки винного льоху легендарної Турбаби в старій частині

Біля Марганця знайшли скелет людини

To Top