Ніби мерзенні воші засіли в лісосмузі на українській землі. І немає іншої альтернативи окрім як їх ліквідація. У мережі оприлюднили відео знищення окупантів біля Новопавлівки на Дніпропетровщині. Тут їх гарненько «привітали» з Новим роком.
Відео оприлюднив військовий з позивним Muchnoy в своєму телеграм-каналі. А працювали захисники з підрозділу «Злюки Бобри».
Події відбуваються в районі Новопавлівки на Дніпропетровщині.
Козаки відпрацювали чітко й без сентиментів, ворог отримав свою порцію по повній програмі. Достатню кількість окупантів утилізовано, так би мовити, привітали їх зі святами. Нехай для них цей рік стане останнім, чим менше цієї нечисті на нашій землі, тим ближча тиша й порядок. Підрозділ працює далі, результат є, – написав Muchnoy
Відео знищення окупантів біля Новопавлівки на Дніпропетровщині

Ще новини Дніпропетровщини: Статус «Місто-Герой», повернення Захисників, нове радіо тощо: гарні події у Нікополі та районі в 2025 році





