Підприємці Дніпропетровщини проти локдауну

Дніпропетровська область впритул підійшла до червоної зони карантину, яка передбачає жорсткі обмеження. Ситуація з коронавірусом в регіоні поки не поліпшується, ось уже майже тиждень Дніпропетровщина – у лідерах за добовим приростом нових випадків COVID-19.

Керівництво області вже не раз попереджало мешканців про те, що регіон за крок від червоної зони. Перспектива локдауна дуже турбує підприємців Дніпропетровщини, які звернулися до влади з вимогою дати їм працювати, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на dnepr.info.

Про це заявив керівник спілки підприємців Дніпропетровщини, співорганізатор громадського руху підприємців SaveФОП Олег Григоренко. При цьому він зазначив, що малий і мікробізнес не несе загрози для наших громадян у період пандемії.

«Ми, підприємці чудово розуміємо ситуацію з пандемією в нашій країні. Ми виконуємо всі карантинні заходи і всіх закликаємо це робити. Адже життя і здоров’я – найголовніше, що може бути у нас. Але ми проти чергового локдауна щодо малого бізнесу. Малий і мікробізнес не несе свідомої загрози в період пандемії для наших громадян. Ми відповідально виконуємо всі норми і правила у період карантину, щоб захистити здоров’я наших громадян. Ми звертаємося до депутатів усіх рівнів, до керівництва облради та облдержадміністрації допомогти малому бізнесу. Дати нам можливість працювати. А ми в свою чергу підставимо своє плече сплатою податків, які підуть на заробітні плати лікарів, вчителів і пенсії», — заявив Олег Григоренко.

В Днепре ФОПы митинговали против локдауна

To Top