Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
586
586

На Дніпропетровщині медики врятували чоловіка, якого поліцейські зняли з петлі

На Дніпропетровщині медики врятували чоловіка, якого поліцейські зняли з петлі

На Дніпропетровщині медики врятували чоловіка, якого поліцейські зняли з петлі. Про це розповіла медик Світлана Зайчикова, передає Nikopolnews.

На жаль, в наш складний час, коли чоловіки гинуть на війні, трапляються чоловіки, які вирішили вкоротити собі життя… – написала Світлана Зайчикова

Вона розповіла, що 19 січня на диспетчерську напрямку Павлоградської СЕМД надійшов виклик  від поліції про суїцидальну спробу у чоловіка 34 років. На виклик  о 19.10 терміново виїхала бригада Тернівської підстанції у складі фельдшера Дубіної Тетяни Василівни і водія Короткова Геннадія Федоровича.

На Дніпропетровщині медики врятували чоловіка, якого поліцейські зняли з петлі

Прибувши на місце виклику, бригада з’ясувала, що працівники поліції вже зняли з петлі чоловіка та почали надавати першу медичну допомогу. Бригада терміново розпочала надання екстреної медичної допомоги пацієнту: іммобілізація шийного відділу хребта, киснева підтримка, інфузія, протисудомна терапія, знеболення, психоемоційна підтримка та доставила до КНП” Павлоградська лікарня інтенсивного лікування” ПМР.

Дякуємо робітникам поліції за співпрацю, сумісними зусиллями врятоване ще одне життя! Пацієнту бажаємо одужання і цінувати життя! – написала медик

Ще новини Дніпропетровщини: На Дніпропетровщині медики 77 хвилин реанімували 12-річного хлопчика, який наковтався ліків

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×