Представниця ЗСУ Ярослава Магучіх з Дніпра завоювала бронзу на Олімпіаді в Токіо!

Представниця ЗСУ, уродженка Дніпропетровщини, молодший лейтенант Ярослава Магучіх стала бронзовою медалісткою Олімпійських ігор в Токіо в стрибках у висоту! – повідомляє Nikopolnews.

19-річна Ярослава Магучіх змогла взяти висоту в 2 метри з другої спроби. У підсумку – бронзова медаль.

7 серпня, на Олімпійських іграх у Токіо пройшов фінал стрибків у висоту серед жінок. Україну у фіналі представляли три спортсменки – Ярослава Магучих, Юлія Левченко та Ірина Геращенко. За результатами фіналу, дніпрянка завоювала «бронзу», а дві інші українські спортсмени не потрапили на п’єдестал. Про це повідомляє Відкритий.

Стартову висоту 1.96 метра Ірина Геращенко взяла з першої спроби. Магучих і Левченко змогли її подолати лише з другої. Наступну висоту в 1.98 метра Геращенко пройшла з другої спроби, побивши власний рекорд цього сезону. Ярослава Магучих змусила понервувати своїх фанатів і здолала рубіж тільки в останньому стрибку. Юлія Левченко після двох невдалих спроб, залишила всього один шанс на таку висоту. 2 метри вдалося здолати тільки Ярославі Магучих з другої спроби. Ірина Геращенко закінчила змагання на 4 місці, а Юлія Левченко посіла 8 місце.

Тепер в активі збірної України в Токіо загалом 18 нагород, із них одна золота, п’ять срібних і 12 бронзових.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Дніпрянка Магучіх стала чемпіонкою Європи і побила 22-річний рекорд

Уродженка Нікополя візьме участь в Паралімпіаді у Токіо

Нікополь успішно взяв участь у парусній регаті яхт на Кубок ДП «НАЕК «Енергоатом»