У Кривому Розі медики попередили про забастовку і перекриття доріг

У Кривому Розі медики 8-ій міськлікарні готові страйкувати і перекривати дороги. Причина – заборгованість по зарплаті. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Улюблене місто.

Медзаклад фінансує Національна служба здоров’я України. З червня медики 8-ї міськлікарні не отримують зарплату.

Зі слів співробітника цього медзакладу, НСЗУ припинила фінансування через реорганізацію лікарні, зміни назви, рахунку і договору. Головний лікар 8 лікарні запропонував своїм підлеглим працювати в борг до вересня.

У понеділок, 19 липня, працівники 8-ої лікарні провели збори колективу, на яке головлікар не з’явився.

Медпрацівники прийняли рішення зареєструвати і збирати підписи під двома петиціями до депутатів міської ради, однієї петиції на ім’я Президента. Вони будуть вимагати скасувати рішення міськради про об’єднання з 16-ої лікарнею; виплатити їм зарплати. Також медики планують висловити недовіру начальнику управління охорони здоров’я Кривого Рогу Костянтину Мурашко.

Якщо медпрацівникам не виплатять зарплату протягом двох днів, то вони погрожують перекрити дорогу.

Керівництво міського відділу охорони здоров’я поки ситуацію не коментує, а на сайті виконкому міськради з’явилося повідомлення про те, що з-за невиплати зарплати медпрацівникам мер Кривого Рогу Костянтин Павлов направив термінову телеграму Міністру охорони здоров’я. Він “просить терміново втрутитися в ситуацію”.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Підлітка в критичному стані після ДТП відмовилися приймати в лікарні – резонансний інцидент в Кривому Розі

У Кривому Розі на шахті загинув гірник

УПС! Підрядник, який мав ремонтувати дорогу Нікополь-Дніпро, зник (відео)

To Top