Січеславська

У рф заявили, що СБУ “збирає трупи жінок і дітей” для імітації авіанальоту у Дніпрі

У рф заявили, що СБУ "збирає трупи жінок і дітей" для імітації авіанальоту у Дніпрі

Російська пропаганда знову почала активно поширювати дезінформацію про нібито «провокаціїї украинських спецслужб». Так у рф заявили, що СБУ “збирає трупи жінок і дітей” для імітації авіанальоту у Дніпрі з багатьма жертвами. Про це Nіkopolnews повідомляє, посилаючись на Службу Безпеки України.

Ворог вкинув в інформаційне поле нісенітницю про те, що у Дніпрі «СБУ зобов’язала головлікарів обласних медустанов вивезти до лікарні ім. Мечникова тіла жінок та дітей, померлих від нещасних випадків та хвороб». Мовляв, їх планується доставити на один із соцоб’єктів міста, де буде… зімітовано авіаналіт російської авіації.

Як бачимо, цинізм ворожої пропаганди просто зашкалює. Всерйоз коментувати чергову вигадку не має сенсу. Адже причина таких заяв очевидна – рф намагається будь-що зняти з себе відповідальність за військові злочини. І робить це заздалегідь, часто таким чином анонсуючи власні «операції», – зазначають в СБУ.

Тут додають, що весь світ, однак, розуміє: саме російські військові регулярно обстрілюють мирні українські міста, вбивають цивільних, ґвалтують жінок на окупованих територіях, вивозять дітей до «фільтраційних таборів», катують чоловіків.

І це, на жаль, не «імітація», а реальність, з якою ми боремося щодня. Й покарання за такі злочини буде таким же реальним і максимально дієвим, – додають у СБУ.

Нагадаємо, раніше росіяни вже запускали фейк про те, що українські військові планують підірвати дамбу у Марганці, і це призведе до затоплення міста і прилеглих територій.

Фото-коллаж – канал 24.

Євген Євтушенко прокоментував російський вкид про «мінування і підрив дамби у Марганці»

У Дніпрі провели в останню путь нікопольця – підполковника Олексія Башева

To Top